הצוות שלנו

איציק אברמוב- בעלים מייסד

מארגן בעלי דירות ומנהל קשרי דיירים במתחמי התחדשות עירונית. בעל ניסיון רב בטיפול בעסקאות מורכבות הדורשות תהליכי גישור בין בעלי הדירות. יש לי את יכולת הגישור בין בעלי הדירות עצמם ליזם ובין בעלי הדירות בינם לבין עצמם שמתבטאת  בהקשבה ,ההכלה, יצירתיות וניסיון בבעיות פרטניות של בעלי  הדירות ולמדתי עם השנים כי היחס האישי והרגיש לכל דייר הוא המפתח להצלחת הפרויקט. תושב חולון , נשוי ואב לשתי בנות. מנהל תשתיות ואבטחת מידע עם רקע בניהול פרויקטים מעולם ההייטק, בוגר לימודי ניהול וכלכלה מהפתוחה, בוגר מסטר תרפיסט ברפואה משלימה.

רז דניאל- בעלים מייסד

משמש כמארגן בעלי דירות וכמנהל קשרי הדיירים במספר מתחמי התחדשות עירונית, בהם צבר ניסיון עשיר בהתמודדות עם בעלי הדירות השונים והמגוונים על צרכיהם השונים. בוגר שני תארים בפסיכולוגיה ." אני יודע לקבוע היום שהמורכבות האנושית היא גורם מכריע מספר 1 האם פרויקט יצא לדרך או לא. ולכן אני מוצא שמעבר לכל פעולות הארגון והניהול שהם חלק נכבד מתפקידי – החלק החשוב אולי יותר מכל הינו – לשבת אתכם, אחד על אחד ולהבין באמת מה כל אחד מכם רוצה – מהם החששות שלכם, מהם הדברים ההכרחיים מבחינתכם וכיצד ניתן לגשר בין רצונות סותרים שלכם ושל אחרים כך שכולכם תצאו מסופקים."

אלמוג צוקדיאן- מנהל פרויקטים

מנהל פרויקטים ומארגן מתחמי התחדשות עירונית הכולל פרויקטים מורכבים והוצאת פרויקטים אל הפועל תוך פתרון בעיות והסרת מכשולים בדרך. הקניית ידע וייעוץ לנציגות הדיירים ובעלי הדירות תוך ליווי אישי וצמוד לאורך כול חי הפרויקט, גיבוש חזית אחידה בין הדיירים, עמידה על אינטרסים משותפים של בעלי הדירות.